AIESEC w świecie startupów - czyli my i Wolves Summit

AIESEC w świecie startupów - czyli my i Wolves Summit

Opublikowany

Tak - jesteśmy partnerem 7. edycji Wolves Summit - jednego z największych wydarzeń networkingowych w naszej części Europy! 

Wolves Summit 7 9-11 April 2018

Wyobrażasz sobie, co by było, gdyby każdy na świecie mógł wykorzystać swój potencjał w 100%? My kierujemy się tą wizją już od 70 lat. Dlatego cieszymy się, mogąc współtworzyć inicjatywy, które dają takie możliwości!

Wolves Summit to spotkanie założycieli początkujących firm z doświadczonymi przedsiębiorcami. Wymiana wiedzy, pomysłów i kontaktów to środowisko, które sprzyja powstawaniu innowacyjnych rozwiązań. Dzięki połączeniu części merytorycznej z praktyką - spotkaniami 1:1 dla startupów i inwestorów, Wolves Summit wspiera rozwój nowych idei.
 
Dlatego jeśli zastanawiasz się, jak zrealizować swój pomysł na biznes - dołącz do nas 9-11 kwietnia w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie. Będziemy tam z naszymi programami Global Entrepreneur i Global Talent dla startupów i firm - pokażemy wartość międzynarodowej wymiany talentów  dla każdego przedsiębiorstwa, zarówno początkującego, jak i tego z wieloletnimi tradycjami.

Więcej informacji o wydarzeniu znajdziesz na stronie Wolves Summit:

Wolves Summit - technologiczna konferencja skupiona na networkingu i innowacji

Siódma edycja konferencji skupionej na networkingu i innowacji. Dołącz do 2500 uczestników, 450 executives, 400 startupów i 300 inwestorów z całego świata.

Do zobaczenia! :)

Udostępnij

Już są: najbardziej pożądani pracodawcy 2017 roku!

Jak co roku opublikowaliśmy wyniki badania Pracodawca Roku® 2017. Studenci wskazują w nim firmy, w których chcieliby pracować, odpowiadają również na pytania o oczekiwania, obawy i swoje przygotowanie do wejścia na rynek pracy.